23.03.2017

Wyniki Konkursu Dwa Srebrne Ekrany


Mamy przyjemność poinformować, że w konkursie internetowym: "Dwa srebrne ekrany" zwyciężyły następujące osoby:

 

Głos w dyskusji internetowej

GIMNAZJUM

1 miejsce:

  • Maja Potasińska (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)
  • Anna Gębka (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

2 miejsce:

  • Julia Bartosik (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)
  • Małgorzata Kałucka (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

3 miejsce:

  • Małgorzata Paciulon (Gimnazjum nr 3 w Zabrzu)
  • Alicja Faber (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

Wyróżnienia:

  • Agata Ignaczak (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)
  •  Wiktor Dereszewski (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

 

 

SZKOŁ PONADGIMNAZJALNA

1 miejsce:

  • Małgorzata Miszczak (I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie)

2 miejsce:

  • Emilia Gondek (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach)
  • Konrad Wojtczak (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi)

3 miejsce:

  • Sandra Kulik (XXI LO im. B Prusa w Łodzi)
  • Adam Piotrowicz (I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

Wyróżnienia I stopnia:

  • Julia Kochanowska (V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku)
  • Paulina Bociąga (I Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia w Bytomiu)
  • Alicja Białas (I Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia w Bytomiu)

 

Wyróżnienia II stopnia:

Tomasz Kałucki (II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie)

Agata Szewczyk (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

 

 

Praca fotograficzna

GIMNAZJUM

1 miejsce: nie przyznano

2 miejsce: nie przyznano

3 miejsce: Wiktor Dereszewski (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

Wyróżnienie: Agata Ignaczak (Publiczne Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi)

 

SZKOŁ PONADGIMNAZJALNA

1 miejsce:

  • Kacper Markiewicz (Liceum Plastyczne im. A. Grottgera w Supraślu)

2 miejsce:

  • Karolina Piątek (I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie) i Magdalena Piątek (PWSZ Tarnów)
  • Nella Klonowska (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

3 miejsce:

  • Jakub Marczukiewicz (Liceum Plastyczne im. A. Grottgera w Supraślu)
  • Aleksandra Szmidt (Liceum Społecznej Akademii Nauk)

 

Wyróżnienia I stopnia

 

  • Oliwia Wielgus (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)
  • Beata Szeszuła (V Liceum Ogólnokształcące im. K. Potockiej w Poznaniu)

Wyróżnienia II stopnia

Karolina Bartosik (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku)

 

Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się wkrótce w sprawie wyboru nagród.

Galeria