26.03.2018

Wyniki konkursu Dwa Srebrne Ekrany


Mamy przyjemność poinformować, że w konkursie internetowym: "Dwa srebrne ekrany" zwyciężyły następujące osoby:

              Kategoria: głos w dyskusji internetowej

Gimnazjum i kl. 7 szkoły podstawowej

I miejsce

Michał Matejczuk(Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu)

 

II miejsce

Oliwia Figiel (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Julia Szmechtyk (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

III miejsce

Julia Stawińska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Zuzanna Długoszewska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

Wyróżnienia

Anna Zasadzińska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

Zuzanna Koszewska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce

Julia Bartosik(XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi)

Adam Piotrowicz (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

 

II  miejsce

Konrad Wojtczak(I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi)

Małgorzata Kałucka(XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Łodzi)

 

III miejsce

Sandra Kulik  (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi)

Wiktor Dereszewski (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi)

 

Wyróżnienia:

I stopnia:

Julia Kochanowska (V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku)

Alicja Faber (Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi)

Agata Ignaczak (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi)

Karolina Mateja (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach)

 

II Stopnia

Błażej Sobczyk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim)

Paulina Pałgan (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego Gliwice)

 

      Kategoria: etiuda filmowa Moje kino – moje miejsce

 

Gimnazjum i kl. 7 szkoły podstawowej

Nagroda dla

Adama Horwata (Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach)

 

Szkoła ponadgimnazjalna

Nagrody dla

Radosława Horwata (XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi)

Agaty Ignaczak (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi) i Sandry Kulik  (XXI LO im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 Łódź)

Adama Piotrowicza (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

 

 

Galeria