26.03.2018

Wyniki konkursu Dwa Srebrne Ekrany


Mamy przyjemność poinformować, że w konkursie internetowym: "Dwa srebrne ekrany" zwyciężyły następujące osoby:

I.                 Kategoria: głos w dyskusji internetowej

 

Gimnazjum i kl. 7 szkoły podstawowej

 

I miejsce

 

Michał Matejczuk(Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu

 

 

 

II miejsce

 

Oliwia Figiel (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

Zuzanna Długoszewska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

 

 

III miejsce

 

Julia Stawińska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

Julia Szmechtyk (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

 

 

Wyróżnienia

 

Anna Zasadzińska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

Zuzanna Koszewska (Publiczne Gimnazjum im. M. Reja w Łodzi)

 

 

 

Szkoła ponadgimnazjalna

 

I miejsce

 

Julia Bartosik(XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi)

 

Adam Piotrowicz (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

 

II  miejsce

 

Małgorzata Kałucka(XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Łodzi)

 

Konrad Wojtczak(I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi)

 

III miejsce

 

Sandra Kulik  (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi)

 

Wiktor Dereszewski (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi)

 

 

 

Wyróżnienia:

 

I stopnia:

 

Alicja Faber (Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi)

 

Julia Kochanowska (V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku)

 

Agata Ignaczak (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi)

 

Karolina Mateja (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach)

 

 

 

II Stopnia

 

Błażej Sobczyk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim)

 

Paulina Pałgan (II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego Gliwice)

 

Paulina Bociąga (I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu)

 

Alicja Białas (I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu)

 

 

II.               Kategoria: etiuda filmowa Moje kino – moje miejsce

 

 

 

Gimnazjum i kl. 7 szkoły podstawowej

 

Nagroda dla

 

Adama Horwata (Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach)

 

 

 

Szkoła ponadgimnazjalna

 

Nagrody dla

 

Radosława Horwata (XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi)

 

Agaty Ignaczak (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi) i Sandry Kulik  (XXI LO im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 Łódź)

 

Adama Piotrowicza (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej)

 

Galeria