02.12.2015 -

Mikołajki w kinach studyjnychKINO ILUZJON - Mikołajkowe czytanie przy ekranie

4, 13 i 20 grudnia w naszym kinie odbędzie się Mikołajkowe czytanie przy ekranie podczas, którego pośmiejemy się z zabawnych i smakowitych dialogów bohaterów książki WIGILIA MAMY MU I PANA WRONY, a także wysłuchamy fragmentu wzruszającej opowieści świątecznej - PREZENT DLA CEBULKI, które głośno przeczyta doświadczona animatorka i edukatorka – Asia Kasztelaniec. Uczestniczące w spotkaniu dzieci nie tylko usłyszą, ale również zobaczą na dużym ekranie piękne ilustracje książek wydawnictwa Zakamarki oraz na bieżąco będą próbowały odgadnąć w jaki sposób potoczą się przygody literackich bohaterów. Podczas spotkania będziemy gorąco zachęcać dzieci do samodzielnego wykonywania prezentów. Ale to jeszcze nie koniec świątecznych atrakcji! Po spotkaniu mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę - seans pełnej humoru animacji - „Święty Mikołaj dla wszystkich” opowiadającej o spragnionych prezentów zwierzakach wyruszających na spotkanie z Mikołajem. W naszym grudniowym programie nie zabraknie także innych filmowych propozycji. 19 i 27 grudnia naszych najmłodszych widzów zapraszamy na zestaw animacji pt. Złota gwiazdka, w którym to zobaczymy jak wyglądają świąteczne przygotowania bohaterów dobranocek takich jak: Miś Uszatek – „Choinka” czy Muminki – „Wieczór wigilijny”. W programie także ekranizacja jednego z najsłynniejszych opowiadań Karola Dickensa - „Opowieść wigilijna” w reżyserii Ronalda Neame oraz uwielbiany przez dzieci, magiczny film Wolfganga Petersena -„Niekończąca się opowieść”.

 

Kino Sokół w Sokołów Podlaski

Jak pomóc dziecku zachować wiarę w świętego Mikołaja? Nie pozbawiajmy dzieci wiary w świętego Mikołaja, aby zawsze mogły wracać do miłych wspomnień z dzieciństwa. Dzieci mają bogatą i żywą wyobraźnię, pomożemy im ją jeszcze bardziej rozwinąć, poprzez

animację, zabawy i konkursy, spotkanie z Mikołajem oraz niespodzianki z mikołajowego worka.

Zostaną wyemitowane  dwa filmy:

„ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA WSZYSTKICH”,

„MAGICZNE ŚWIĘTA EMMY I KACPRA”.

 

Kino Kosmos w Katowice

Mikołajkowa impreza dla dzieci w kinie Kosmos organizowana jest w celu zapewnienia wartościowej filmowo rozrywki dla najmłodszych widzów. Na 6 grudnia zaplanowano pokaz belgijsko – holenderskiej animacji „Mikołaj dla wszystkich”, spotkanie z Mikołajem, gry, zabawy oraz warsztaty o tematyce świąteczno - filmowej

 

MIKOŁAJKI W KICHACH:

KINO WISŁA  WARSZAWIE

KINO MERCURY W BIAŁEJ PODLASKIEJ

KINO PRZEDWIOŚNIE PŁOCK

nOVE KINO SIEDLCE

 

           Zapraszamy najmłodszych do spędzenia Mikołajek przed dużym ekranem.
Mali widzowie będą mogli świętować swój dzień przed ekranem a oprócz atrakcji filmowych czekać będą konkursy i słodkie upominki.

 

Przed i po każdym z seansów planowanych na każdy dzień specjalni animatorzy poprowadzą zajęcia tematyczne z dziećmi. Uczestnicy będą mogli wspólnie rysować plakaty do filmów, robić sobie zdjęcia z bohaterami kreskówek.

 

Chcemy by dzieci zapamiętały kino jako miejsce spotkań z kulturą i właściwie miejsce do odbioru filmów, bo nie ma lepszej zabawy niż kino!

 

Program Filmowy:

„Dobry dinozaur”

„Rabusie fistaszków”

             „Mikołaju ratuj!”

 

 

Uczestniczące kina