Kina Studyjne
Polski Angielski

Warszawa

MIAsTO

Repertuar SKS (wtorek 28.01.2014)

  • Kultura
    13:00Pod Mocnym Aniołem
    13:15Hannah Arendt
    15:00Hannah Arendt
    15:30Grobowiec świetlików
    17:15Za tych, co na morzu
    17:30Pod Mocnym Aniołem
    19:30Hannah Arendt
  • Kino.Lab
    18:00Wenus w futrze Francuskie Rendez-Vous
    20:00Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków
  • Muranów
    15:45Nimfomanka, część I
    16:00Sugar Man
    18:00Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków
    18:00Nimfomanka, część I
    20:00DKF Muranów: Przestrzeń: Warszawa - zestaw dokumentów o Warszawie
    20:30Nimfomanka, część I
  • Świt
    17:00W ukryciu
    19:00W ukryciu Tanie Kino
  • Wisła
    12:00Ratując pana Banksa W samo południe dla Seniorów
    13:40Biegnij chłopcze, biegnij
    14:20Pod Mocnym Aniołem
    14:30Robaczki z Zaginionej Doliny
    15:40Ratując pana Banksa
    16:10Sierpień w hrabstwie Osage
    16:30Pod Mocnym Aniołem
    18:00Ratując pana Banksa
    18:35Sierpień w hrabstwie Osage
    18:40Pod Mocnym Aniołem
    20:15Wilk z Wall Street
    20:45Pod Mocnym Aniołem
    21:00Za tych, co na morzu
  • Kinoteka
    10:15Hobbit: Pustkowie Smauga
    10:30Robaczki z Zaginionej Doliny
    11:15Wilk z Wall Street
    12:00Pod Mocnym Aniołem
    12:20Ratując pana Banksa
    12:30Robaczki z Zaginionej Doliny
    13:00Sierpień w hrabstwie Osage
    13:25Pod Mocnym Aniołem
    14:20Nimfomanka, część I
    14:20Pod Mocnym Aniołem
    14:45Wilk z Wall Street
    15:00Ratując pana Banksa
    15:20Nimfomanka, część I
    15:25Sierpień w hrabstwie Osage
    15:50Pod Mocnym Aniołem
    16:00Wilk z Wall Street
    16:40Pod Mocnym Aniołem
    16:45Robaczki z Zaginionej Doliny
    17:30Ratując pana Banksa
    17:40Nimfomanka, część I
    17:50Sierpień w hrabstwie Osage
    18:10Pod Mocnym Aniołem
    18:10Wilk z Wall Street
    18:30Nimfomanka, część I
    19:00Pod Mocnym Aniołem
    19:30Wilk z Wall Street
    20:00Ratując pana Banksa
    20:20Sierpień w hrabstwie Osage
    20:30Wilk z Wall Street
    20:50Nimfomanka, część I
    21:20Pod Mocnym Aniołem
    21:35Kamerdyner
  • Femina
    09:45Skubani
    10:00Robaczki z Zaginionej Doliny
    10:15Sierpień w hrabstwie Osage
    10:30Ratując pana Banksa
    11:30Robaczki z Zaginionej Doliny
    11:45Skubani
    12:1547 Roninów
    13:00Wilk z Wall Street
    13:15Pod Mocnym Aniołem
    13:45Kamerdyner
    14:30Sierpień w hrabstwie Osage
    15:15Biegnij chłopcze, biegnij
    16:00Ratując pana Banksa
    16:15Nimfomanka, część I
    17:00Wkręceni
    17:15Pod Mocnym Aniołem
    18:15Ratując pana Banksa
    18:30Hannah Arendt
    18:45Sierpień w hrabstwie Osage
    19:15Pod Mocnym Aniołem
    20:30Wilk z Wall Street
    20:45Ratując pana Banksa
    21:15Sierpień w hrabstwie Osage
    21:15Pod Mocnym Aniołem
  • Luna
    13:15Robaczki z Zaginionej Doliny
    14:45Molier na rowerze
    15:00Biegnij chłopcze, biegnij
    16:45Za tych, co na morzu
    17:00Pod Mocnym Aniołem
    19:00Pod Mocnym Aniołem
    20:30Hannah Arendt
    21:00Pod Mocnym Aniołem
  • Iluzjon Filmoteki Narodowej
    18:00Ci, którzy żyją i umierają
    18:00Trzy kolory. Niebieski
    20:00Tam gdzie rosną poziomki
    20:15W cieniu
  • Stacja Falenica
    15:00Skubani
    17:00Wilk z Wall Street
    20:30Pod Mocnym Aniołem
  • NoveKino Praha
    10:00Biegnij chłopcze, biegnij
    11:15Hobbit: Pustkowie Smauga
    12:10Kraina lodu
    12:10Skubani
    14:00Robaczki z Zaginionej Doliny
    14:20Pod Mocnym Aniołem
    15:20Grobowiec świetlików
    16:0047 Roninów
    16:30Pod Mocnym Aniołem
    17:15Hannah Arendt
    18:15Wilk z Wall Street
    18:40Pod Mocnym Aniołem
    19:35Pod Mocnym Aniołem
    20:50Pod Mocnym Aniołem
    21:35Nimfomanka, część I
    21:45Pod Mocnym Aniołem
  • Atlantic
    10:40Sierpień w hrabstwie Osage
    11:15Wilk z Wall Street
    11:50Pod Mocnym Aniołem
    11:50Biegnij chłopcze, biegnij
    13:00Sierpień w hrabstwie Osage
    14:0047 Roninów
    14:00Pod Mocnym Aniołem
    14:30Wilk z Wall Street
    15:20Sierpień w hrabstwie Osage
    16:10Pod Mocnym Aniołem
    16:20Nimfomanka, część I
    17:40Sierpień w hrabstwie Osage
    17:45Wilk z Wall Street
    18:20Pod Mocnym Aniołem
    18:40Sierpień w hrabstwie Osage
    20:00Wilk z Wall Street
    20:30Pod Mocnym Aniołem
    21:00Sierpień w hrabstwie Osage
    21:00Wilk z Wall Street


Kina SKSiL

  • S Kultura / Rejs
    adres: ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
    tel: tel/fax (022) 826 33 35
  • S Kino.LAB
    adres: Ul. Jazdów 2
    tel: (022) 628 12 71(72,73) wew.160, 628 95 50
  • S Muranów
    adres: ul. Generała Andersa 1
    tel: (22) 635 25 29, (22) 635 30 78
  • L Świt
    adres: ul. Wysockiego 11
    tel: 22 811 01 05
  • S NoveKino Wisła
    adres: Pl. Wilsona 2
    tel: (022) 839 23 65, (022) 839 13 46
  • S Kinoteka
    adres: pl. Defilad
    tel: (022) 551 70 72, fax (022) 620 09 68
  • S Femina
    adres: Al. Solidarności 115
    tel: 022 654 45 45; 022 627 01 34/35
  • S Luna
    adres: ul. Marszałkowska 28
    tel: (022) 621 78 28, 621 78 28, fax (022) 628 96 98
  • L Paradiso
    adres: Al. Solidarności 62
    tel: (022) 826 02 40, 515 144 007
  • S Iluzjon
    adres: Al. Niepodległości 213
    tel: (22) 646 12 60
  • S Kinokawiarnia Stacja Falenica
    adres: ul. Patriotów 44 a
    tel: 530 882 809
  • L Kino KC
    adres: ul. Nowy Świat 6/12
    tel: 606 265 755
  • S Alchemia
    adres: Jezuicka 4
    tel: 601 646 715
  • S BOKino
    adres: ul. Vincenta van Gogha 1
    tel: 601 646 802
  • L Outdoor Cinema
    adres: Noakowskiego 16 lok. 34
    tel: 22 375 85 00
  • S Kino Praha
    adres: Ul. Jagiellońska 26
    tel: tel. 22 343 03 01, 660 72 36 72
  • S Atlantic
    adres: ul. Chmielna 33
    tel: 22 828 93 01
  • S Antropos
    adres: ul. Kredytowa 1
    tel: 22 827 76 41-46 wew.231

S - Kino Studyjne, L - Kino lokalne



Projekt i realizacja: Stopklatka.pl